Zapisy na lekcje


Napisz: architektura@tuta.io
lub zadzwoń: 889-553-702   (pn-pt 17:00 do 20:00)


 


WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Informacja o przetwarzaniu danych:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), informujemy iż firma Beata Pałdia Architekturai. jest administratorem Twoich danych osobowych. Dane te przetwarzane są w celu realizacji usług, kontakcie z klientem oraz celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wyrażona przez Ciebie zgoda na przetwarzanie danych (wynikająca z przesłanej korespondencji). Zgodnie z rozporządzeniem RODO masz prawo wglądu w te dane, a także prawo ich korekty, usunięcia lub wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Twoje dane będą przetwarzane do zakończenia działalności przez Administratora.

Wierze, że architektura i otaczająca nas przestrzeń ma wpływ na nasze codzienne życie, dlatego wkładam całe swoje serce w każdy projekt. 

Jestem absolwentką studiów dziennych Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.
Z branżą budowlaną jestem związana jednak już od czasu nauki w Technikum Budowlanym.
W 2015r. mój projekt otrzymał nagrodę prof. Wacława Serugi za wyróżniający się projekt architektoniczno-urbanistyczny, jednorodzinnego zespołu mieszkaniowego. Początki mojej drogi zawodowej związane są z krakowską pracownią projektową. Obecnie pracuje na stanowisku architekta w biurze projektowym w Nowym Targu.

Zostań na dłużej

Zobacz więcej

blog
instagram
facebook

mgr inż. arch. Beata Pałdia
Adres: Podwilk 358 B , 34-722 Podwilk

Kontakt:

email: architektura@tuta.io 
tel. 889-553-702

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność firmy Beata Pałdia Architekturai i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody właściciela firmy. 
 

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
 

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.