BUDOWNICTWO

Korepetycje z budownictwa dla studentów oraz uczniów technikum budowlanego.

Lekcje rysunku technicznego, budowlanego pozwolą Ci poznać zasady tworzenia rysunków budowlanych oraz uzupełnią Twoją wiedzę z zakresu budownictwa ogólnego. Otrzymasz pomoc w wykonaniu projektów, a także przygotujesz się do egzaminów.

Cena: 1 godz. = 40 zł


 


PROGRAMY KOMPUTEROWE

Korepetycje z podstaw obsługi programów takich jak:

-AutoCAD
- ArchiCAD
-SketchUP
-Photoshop


KURS RYSUNKU ODRĘCZNEGO

Szukasz korepetycji z rysunku odręcznego? Nie wiesz jak zdać egzamin wstępny na wydział architektury? Dobrze trafiłeś! Prowadzę lekcje dla kandydatów na studia architektoniczne z rysunku odręcznego, przygotowujące do egzaminu wstępnego. 

1 Lekcja = 4 godz. zegarowe
Cena lekcji 70 zł


 

Jak wyglądają lekcje rysunku?

Lekcje rozpoczynamy od wykładu teoretycznego oraz od zademonstrowania poprawnych technik rysowania, następnie uczeń przechodzi do samodzielnych prób rysowania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach maksymalnie 5-cio osobowych, dzięki czemu możliwe jest zachowanie indywidualnego podejścia do każdego ucznia. W trakcie rysowania przeprowadzane są bieżące korekty rysunków.
Na lekcjach uczniowie otrzymują nie tylko praktyczne wskazówki ale również pomoce naukowe w formie plansz ze schematami.


Jaki zagadnienia poznasz i opanujesz?
- zasady wykreślania perspektywy jednozbiegowej, dwuzbiegowej oraz trójzbiegowej
- zasady kompozycji na rysunku
- zasady poprawnego wykreślania oraz cieniowania ściatłocienia
- rysowanie martwej natury

Co rysujemy? 

Lekcje rysunku odręcznego stanowią kompleksowe przygotowanie do egzaminu wstępnego na wydział architektury, dlatego też tematyka rysunków opiera się o typowe tematy egzaminacyjne. Rysujemy architekturę współczesną, historyczną oraz tematy urbanistyczne związane z przestrzeniami publicznymi. Oprócz rysunków z wyobraźni na lekcjach tworzymy również rysunki martwej natury.
 

ZAPISY ORAZ WIĘCEJ INFORMACJI:


Napisz: architektura@tuta.io
lub zadzwoń: 889-553-702   (pn-sob 16:00 do 20:00)

mgr inż. arch. Beata Pałdia
Adres: Podwilk 358 B , 34-722 Podwilk

Kontakt:

email: architektura@tuta.io 
tel. 889-553-702

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność firmy Beata Pałdia Architekturai i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody właściciela firmy. 
 

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
 

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.